apmaksas
- PLATFORMAS -

Vienmēr zini, kur uzlādēties!

Uzlādes stacijas saistītas ar pārvietošanos, izmantojot elektroenerģiju. Mūsu mērķis ir izveidot infrastruktūru, kas palīdzētu ikvienam izmantot jaunās tehnoloģijas. SIA EkstraCom, sadarbojoties gan ar pašmāju apmaksas pionieriem Mobilly, gan starptautiskiem partneriem, Vācijā bāzēto kompāniju PlugSurfing, piedāvā uzlādēties visstraujāk augošajā platformā Eiropā ar jau 200 000 uzlādes punktiem!

Biznesa klientiem piedāvājam iespēju pieslēgties abiem šiem maksājumu līdzekļiem, lai Jūsu stacijas spētu lietot gan tuvāki, gan tālāki braucēji!

Veic auto uzlādes apmaksu pāris vienkāršos soļos!

Tagad ar Mobilly iespējams ērti apmaksāt elektroauto uzlādes pakalpojumus visās CSDD E-Mobi un EkstraCom stacijās Latvijā. Piebrauc, uzlādē auto un samaksā lietotnē! 

Lai izmantotu šo pakalpojumu, atjauno lietotnes jaunāko versiju un papildini Mobilly kontu. Visērtāk kontu vari papildināt, lietotnē pievienojot bankas karti vai arī zvanot uz 1859.

Atver Mobilly lietotni – Dodies uz sadaļu CITI – Mobilly e-uzlāde vai skenē uz konektora redzamo QR kodu

Sāc elektroauto uzlādi – Izvēlies konektoru un spied SĀKT, seko instrukcijām uzlādes stacijā

Pabeidz uzlādi un samaksā – Lietotnē spied STOP un izņem konektoru – tava uzlāde ir veiksmīgi pabeigta! 

Apmaksa tiek veikta no Mobilly konta par izmantotajām uzlādes minūtēm.

Izmantojot bezmaksas lietotni Plugsurfing, Jūs varat piekļūt Eiropas lielākajam un visjaunākajam elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju tīklam, kas Latvijas teritorijā iekļauj arī CSDD E-Mobi, Electrum un arī EkstraCom uzlādes stacijas. Tas viss vienā aplikācijā!

Plugsurfing karšu filtri palīdz Jums izvēlēties tuvāko un vispiemērotāko uzlādes staciju. Atrodiet vairāk nekā 200 000 uzlādes punktus mūsu tīklā un dodieties uz vietu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tagad jūsu ikdienas pārvietošanās, nedēļas nogales vai ceļojums pa Eiropu ir vienkāršs un bez uztraukumiem.

Izmantot ir pavisam vienkārši!

  • Lejupielādē aplikāciju Plugsurfing aplikāciju AppStore vai Google Play
  • Reģistrējies
  • Pievieno maksāšanas metodi
  • Atrodi vēlamo uzlādes staciju vai noskanē QR kodu
  • Pievieno savu kabeli pie uzlādes punkta vai izmanto uzlādes stacijas kabeli
  • Sāc uzlādes sesiju aplikācijā!
  • Rēķina summa tiek automātiski apmaksāta Jūsu uzlādes sesijas beigās.