Circontrol Wallbox eNext

Paredzēta uzstādīšanai  privātmājās, daudzdzīvokļu namos, darba vietās un autostāvvietās, šī mazā uzlādes stacija paveic vairāk nekā pirmajā mirklī var šķist. Droši lietojama gan telpās, gan ārpus tām.

eNext tiek veidots lai vienkāršotu uzlādes procesu. Iestrādātā klātbūtnes atpazīšanas funkcija ļauj lietotājam sākt uzlādi bez jebkādas mijiedarbības ar ierīci.

Circontrol Post eVolve Smart

Paredzēts uzstādīšanai gan publiskās piekļuves vidēs (tirdzniecības centros, autostāvvietās, lidostās, degvielas uzpildes stacijās), gan privātīpašumos (uzņēmumos, autostāvvietās, u.c.), kur tā inteliģentās spējas piedāvā virkni iespēju, kas uzlabo lietotāju un apkalpojošo operatoru pieredzi.

Elektroauto vadītājiem un īpašniekiem svarīga ir viņiem piemērota pilsētas infrastruktūra. Uzlādes stacijas, būdamas svarīga nākotnes pilsētas daļa, arī seko šiem principiem. Ar savu stilizēto formu, vienkāršo un ērto lietošanu, eVolve sērija atbilst šiem kritērijiem.

Circontrol Raption 50

Paredzēts uzstādīšanai gan publiskās piekļuves vidēs (tirdzniecības centros, lidostās, ceļa malās esošās atpūtas zonās, u.c.), gan privātīpašumos (uzņēmumi ar EV flotēm, taksometru stāvvietām), kur transportlīdzekļiem jābūt gataviem turpināt ceļu mazāk kā pusstundas laikā!

Raption 50 sērija ir izstrādāta, lai risinātu galveno problēmu, ko uzlādes punktu īpašnieki / operatori ir identificējuši –  ātru uzlādi – un tā pamatā ir vismodernākā moduļu enerģijas tehnoloģija.

Vēl viens svarīgs stacijas aspekts ir tās ārējais dizains. Izsmalcināti, slaidi un izturīgi ir tikai daži īpašības vārdi, kurus var izmantot, lai aprakstītu Raption sērijas uzlādes stacijas un funkcijas, kas padara to ideāli piemērotu jebkurai vietai (sākot no modernas pilsētas teritorijas līdz industriālajām parkam).

Circontrol Raption 150

Paredzēts uzstādīšanai ceļa malās esošajās atpūtas vietās un degvielas uzpildes stacijās, kur transportlīdzekļiem ar lieliem akumulatoriem nepieciešama liela uzlādes jauda, lai būtu gatavi turpināt braucienu mazāk nekā pusstundas laikā un samazinātu lādēšanas laiku.

Raption 150 sērija ir izstrādāta, lai risinātu galvenās problēmas, kuras uzlādes punktu īpašnieki / operatori ir identificējuši – ātru uzlādi. Raption 150 modulārā arhitektūra ļauj pircējam individuāli pielāgot stacijas maksimālo jaudu no 100 kW līdz 150 kW.

VVēl viens svarīgs stacijas aspekts ir tās ārējais dizains. Izsmalcināti, slaidi un izturīgi ir tikai daži īpašības vārdi, kurus var izmantot, lai aprakstītu Raption sērijas uzlādes stacijas un funkcijas, kas padara to ideāli piemērotu jebkurai vietai (sākot no modernas pilsētas teritorijas līdz industriālajām parkam).

WALLBOX PULSAR PLUS

Vislabākā uzlādes pieredze ir vienkārša. Pulsar komplektā ir integrēts uzlādes kabelis un jauda līdz 22 kW. Vienkāršā un intuitīvā WallBox App lietotne ļauj paveikt konfigurāciju dažu minūšu laikā.

Komplektācijā ietilpst WiFi, aizsardzība pret strāvas noplūdēm un ir iespējama  slodzes līdzsvarošana.

Pulsar Plus arī iespējams savietot ar jebkuru back-end sistēmu, kas atbalsta OCPI 1.6 Websocket protokolu.

WALLBOX COMMANDER 2

Īpaši paredzēts daļēji publiskām un korporatīvām autostāvvietām,  Commander 2 komplektācijā ietilpst 7 collu skārienekrāns, kas ērti ļauj iestatīt un pārraudzīt uzlādes procesu.  Tas sazinās ar MyWallbox portālu vai lietotni izmantojot WiFi, Ethernet vai Bluetooth. Commander 2 ir pieejams ar maksimālo jaudu līdz 22 kW trīsfāžu instalācijām un 7,4 kW vienfāzes instalācijām, un tam ir integrēts type 2 kabelis.

EkoEnergetyka Spark

Paredzēts uzstādīšanai gan publiskās piekļuves vidēs (tirdzniecības centros, autostāvvietās, lidostās, degvielas uzpildes stacijās), gan privātīpašumos (uzņēmumos, autostāvvietās, u.c.).

Līdz pat 30 KW līdzstrāvas (DC) uzlādes jaudas! Iespējams uzstādīt kā maiņstrāvas (AC) uzlādes iekārtas alternatīvu. Ieguvumi ir acīm redzami – ātrāka uzlāde nekā maiņstrāvas iekārtām, uzlādes ātrumu neierobežo automašīnas invertors.

7 collu LCD ekrāns atvieglo uzlādes un autorizācijas procesu. Uzlādes iekārta pieejama tikai ar CCS savienojumu.

EkoEnergetyka Axon Easy

Superātrais Axon Easy – pieejami modeļi ar uzlādes jaudu no 60 kW līdz pat 180 kW!

Jaudīgākā uzlādes stacija BEZ šķidrās dzesēšanas (non-liquid cooled) – lētāka uzturēšana un apkope!

Paredzēts uzstādīšanai ceļa malās esošajās atpūtas vietās un degvielas uzpildes stacijās, kur transportlīdzekļiem ar lieliem akumulatoriem nepieciešama liela uzlādes jauda, lai būtu gatavi turpināt braucienu mazāk nekā pusstundas laikā un samazinātu lādēšanas laiku.

 

Pieejams ar CCS, CHAdeMO un AC vai 2 x CCS un AC.

Uzlādējiet līdz 3 automašīnām vienlaikus.

INCH PRO