- PAR MUMS -

Uzlādes stacijas saistītas ar pārvietošanos, izmantojot elektroenerģiju. Elektrodivriteņi un elektrotransportlīdzekļi ir tikai daļa no visiem tiem transportlīdzekļiem, kurus darbina elektroenerģija. Mūsu mērķis ir izveidot infrastruktūru, kas palīdzētu ikvienam izmantot jaunās tehnoloģijas.
SIA Ekstracom sadarbojoties ar ražotāju Circontrol piedāvā dažādas elektrotransportlīdzekļu uzlādes stacijas mājsaimniecībām, pilsētvidei un valsts mēroga infrastruktūrai, to projektēšanu, izbūvi un apkalpošanu

SIA ”EkstraCom” darbiniekiem ir ilgstoša darbības pieredze ar dažādu drošības un piekļuves sistēmu izstrādi. Biznesa drošība ieņem ar vien lielāku lomu mūsdienu pasaulē.

 • Biznesa centram ir jābūt labi pasargātam no nevēlamu personu iekļūšanas, tai pat laikā biroja darbiniekam jānodrošina vienkārša nokļūšana savā darba vietā, kā arī automašīnas novietošana stāvvietā.
 • Daudzīvokļu mājā ir janodrošina limitēta iekļuve koplietōšanas telpās, bet privātā teritorijā (dzīvoklī) ir jānodrošina 100% drošība.
 • Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana visdažādākajos objektos jau ir kļuvusi par neatņemamu ēku sastāvdaļu. Attīstoties tehnoloģijām dažādu pielietojuma ēkām būtu jāizvēlas arī pareizas videonovērošanas sistēmas.
 • Privātmājas novērošanu ir iespējams veikt izmantojot internetu vai mobilo telefonu arī tad, ja īpašnieks atrodas savā darba vietā, vai komandējumā.
 • Sabiedriskajām ēkām būtu piemērotas attālināti vadāmas (grozāmas) un ar pietuvināšanas funkciju aprīkotas kameras. Tas nodrošinātu operatīvu apsardzes darbinieku darbību, izmantojot videonovērošanas ierīces.
 • Veikalu ķēdēm būtu racionāli izmantot tīkla digitālās kameras, ar kuru palīdzību var novērot klientu aktivitāti dažādos laika posmos.
 •  

Neviena māja mūsdienās nav iedomāja bez interneta, tas nozīmē, ka katrā mājā ir jābūt kvalitatīviem datu pārraides tīkliem, kas nodrošina interneta vienkāršu un kvalitatīvu lietošanu. Lielos objektos interneta datu pārraides tīklu izbūvei būtu lietderīgi izmantot – optisko dzīslu iepūšanas tehnoloģiju.
Šī tehnoloģija nodrošina:

   • neierobežotu datu pārraides ātrumu
   • vienkāršu klientu pieslēgumu maiņu
   • ātru un lētu datu tīklu apkalpošanu.

Uzstādot zemsprieguma sistēmas SIA Ekstracom nodrošina efektīvu iekārtu darbību ar minimālām uzturēšanas izmaksām. Mēs piedāvājam projektēšanu, izbūvi un apkopi šādām iekārtām un tīkliem:

   • Galvenās un sekundārās elektroapgādes sadales paneļi
   • Kabeļu atbalstošas konstrukcijas
   • Kabeļu tīkli
   • Elektroenerģijas ievadi un elektroenerģijas uzskaite
   • Zemēšanas un zibens aizsardzības sistēmas
   • Nepārtrauktas barošanas sistēmas

MŪSU PROJEKTI

TC ALFA

Darbības gads – 2019

Lokācija – Brīvības gatve 372, Rīga, Latvija

Klients – Linstow Center Management

Būvniecība – Drošības apsardzes sistēma, elektriskie un lokālie tīkli, apziņošanas un ugunsdrošības sistēmas

Tirdzniecības parks tika atklāts 2001. gada jūnijā pusvadītāju rūpnīcas “Alfa” telpās. No 2017. gada 3. oktobra līdz 2019. gada 5. septembrim “Alfai” tika būvēts paplašinājums. 2019. gada 5. septembrī tas tika svinīgi atklāts. Pēc tam “Alfa” ir mainījusi gan savu zīmolu, gan kļuvusi par lielāko tirdzniecības centru ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā.

AKROPOLE

Darbības gads – 2018-2019

Lokācija – Maskavas iela 257, Rīga, Latvija

Klients – AKROPOLIS GROUP

Būvniecība – Elektriskie un lokālie tīkli, apziņošanas un ugunsdrošības sistēmas.

Daudzfunkcionālā iepirkšanās un izklaides centra “Akropole Rīga“ Maskavas ielā 257 būvniecības darbi tika uzsākti 2017. gada maijā, 2019. gada aprīlī tirdzniecības centrs tika atklāts. Tas izveidots teritorijā, kur kādreiz atradās Kuzņecova porcelāna fabrika. Ēkas platība ir 98 000 kvadrātmetru, bet teritorijas kopējā platība — teju 16 hektāri.

POLIPAKS

Darbības gads – 2013-2014

Lokācija – Mārupes novads,Latvija

Klients – SIA POLIPAKS

Būvniecība – Drošības apsardzes sistēma, elektriskie un lokālie tīkli

Uzņēmuma POLIPAKS iepakojumu materiālu ražošana tika dibināta 1996.gadā. Tieši šis gads tiek uzskatīts par mūsu pieredzes atskaites gadu polimēra plēvju ekstrūzijā un dažādu iepakojumu produktu veidu izgatavošanā no tām

AGA

Darbības gads – 2011

Lokācija – Katrīnas iela 5, Rīga, Latvija

Klients – SIA AGA

Būvniecība – elektriskie un lokālie tīkli

AGA ir vadošais uzņēmums Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.

Latvijā AGA ir vadošais rūpniecisko un medicīnisko gāzu uzņēmums. Darbojoties Skandināvijā un Baltijas reģionā, AGA šobrīd ir vadošais rūpniecisko gāzu uzņēmums Ziemeļeiropā un ir daļa no pasaulē vadoša gāzu un tehnoloģiju koncerna.

TALLINK HOTEL

Darbības gads – 2010

Lokācija – Elizabetes iela 24,Rīga,Latvija

Klients – SIA TLG Hotell Latvija

Būvniecība – Drošības apsardzes sistēma, elektriskie un lokālie tīkli

Viesnīca Tallink Hotel Riga tika atvērta 2010. gada aprīlī. Viesiem tiek piedāvāti eleganti numuri ar gaisa kondicionētāju un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu. Vēsturiskā Vecrīga un Latvijas Nacionālā opera atrodas tikai 500 metru attālumā.

 

DNB BANKA

Darbības – gads 2009-2010

Lokācija – Skanstes iela 12, Rīga, Latvija

Klients – AS DNB banka

Būvniecība – Drošības apsardzes sistēma, elektriskie un lokālie tīkli

Mēs esam daļa no lielākās Norvēģijas finanšu pakalpojumu grupas, kas piedāvā finanšu produktus un pakalpojumus privātpersonām un biznesa klientiem 18 pasaules valstīs. Mēs piedāvājam finanšu darījumu, noguldījumu, aktīvu pārvaldības un līzinga pakalpojumus. DNB ir uzticams finanšu partneris dažādu nozaru uzņēmumiem Latvijā un ārzemēs.

Pēc apmācības, sertifikācijas procesa SIA “Ekstracom” ir saņēmis Latvijas Republikas iekšlietu ministrijas Pirmās kategorijas atļauju (Licence) apsardzes darbības veikšanai Nr.1208.

SIA Ekstracom ir tiesības nodarboties ar apsardzes tehnisko sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, apkopi un remontu, kā arī sniegt konsultācijas par šiem jautājumiem. Atbildīgajiem darbiniekiem ir Latvijas Republikas Satiksmes Ministrijas Sakaru Departamenta izdoti sertifikāti telekomunikāciju sadales un maģistrālo kabeļu tīklu (tai skaitā kabeļu kanalizācijas un optisko kabeļu) projektu izstrādei, ierīkošanas darbu vadīšanai un uzraudzībai.