- SAULES ENERĢIJA -

Kļūsti neatkarīgs no tīkla un samazini savu elektroenerģijas rēķinu!

Kļūt pašam par savas elektroenerģijas ražotāju liekas nopietns vai pat baiss solis, bet mēs esam parūpējušies lai tā tas nebūtu! Mēs piedāvājam vienkāršu un saprotamu komplektāciju bez kompromisiem. Pats labākais – tā ir pielāgojama katra individuālajai vajadzībai, patēriņam un nolūkam. 

Viss, kas nepieciešams uzņēmīgam saules enerģijas apguvējam ir saules paneļi, elektroenerģijas invertors (līdzstāvas/maiņstrāvas pārveidei un jaudas kontrolei), kā arī baterija, kurā uzglabāt pa dienu saražoto enerģiju patēriņam diennakts tumšajā laikā. 

Maksimāla elastība pateicoties Multi Flow tehnoloģijai!

Pateicoties integrētajai Multi Flow tehnoloģijai, Fronius Symo invertors spēj paveikt visu:

  • Apgādā visu mājsaimniecību
  • Nodrošina savienojumu ar akumulatoru enerģijas uzkrāšanai
  • Iespējams pieslēgt esošās saules paneļu sistēmas vai citus enerģijas avotus, piemēram, vēja ģeneratorus
  • Multi Flow tehnoloģija nodrošina dažādu enerģijas plūsmu pārvaldību un optimālu saražotās, kā arī uzkrātās enerģijas izmantošanu
  • Pateicoties integrētajai Full Backup funkcijai, tīkla kļūmes gadījumā Fronius Symo invertors nodrošina uzticamu trīsfāžu rezerves enerģijas darbību* 
* tikai kopā ar enerģijas uzkrāšanas sistēmu

 

Seko līdzi izmantojot Fronius Solar.Web

Fronius Solar.web ir ne tikai profesionāls enerģijas uzraudzības rīks, kas nodrošina reāllaika sistēmas datus, bet piedāvā arī visaptverošas analīzes funkcijas.

Gan sistēmu īpašnieki, gan instalētāji var izmantot tiešsaistes platformu Solar.Web, lai jebkurā laikā apskatītu svarīgus datus, piemēram, šī brīža sistēmas jaudu, saules paneļu sistēmas ražīgumu dažādos laika griezumos un enerģijas patēriņu*, kā arī uzkrāto enerģiju**

* lai uzzinātu visas saimniecības patēriņu nepieciešams uzstādīt Fronius Smart Meter, bez tā redzami tikai saules sistēmas dati

** tikai kopā ar enerģijas uzkrāšanas sistēmu

Industrijas vadošie ražotāji vienā komplektā

Vislabākais vienā iepakojumā

Fronius Symo sērijas trīsfāžu invertori ideāli piemēroti privātām mājsaimniecībām. Fronius Symo Hybrid ar jaudas kategorijām  3- 5 kW mazākām sistēmām, un Fronius Symo GEN24 ar jaudas kategorijām 6-10 kW mājsaimniecībām ar lielu elektro-noslodzi ir stabils PV sistēmas pamats. Ar integrēto Multi Flow tehnoloģiju un Back-Up enerģijas rezerves funkciju*, Fronius Symo paaudzes invertori piedāvā labāko elastīgo risinājumu saules enerģijas ražošanai. 

Neatkarīgi no sistēmas pielietojuma, vai tā ir tikai saules enerģijas ražošanai, enerģijas uzkrāšanai, Back-Up rezerves enerģijas sistēma tīkla kļūmes gadījumā, apkures risinājumi vai elektroauto uzlāde – Fronius Symo pa spēkam ir viss.

GEN 24 ir jaunākais Fronius Symo sērijas invertors, kas lepojas ar vieglu un kompaktu dizainu, aktīvas dzesēšanas funkciju, ātru un ērtu uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā.

* Full Back-Up funkcija pieejama tikai komplektā ar enerģijas uzkrāšanas sistēmu. Symo GEN24 Plus piedāvā arī tiešo vienas fāzes Back-Up funkciju līdz 3 kW, bez baterijas.

Pasaules līmeņa kvalitāte, no Eiropas

Ik gadu inovācijas saules paneļu tehnoloģijās padara šo elektroenerģijas apguves veidu aizvien efektīvāku un lētāku, tāpēc svarīgi izvēlēties drošus partnerus kurus uztrauc ne tikai labākā cena, bet arī augsti konkurējošu tehnoloģiju un modernāko risinājumu nogādāšana tieši klientam. Mūsu partneru saules paneļu klāsts ir visaptverošs jebkuram risinājumam – vai iestrādāti paneļi ēkas fasādē, kā strukturāls elements, vai arī vienkārši kā papildinājums uz ēkas jumta.

Sazinieties ar mums lai noskaidrotu vispiemērotāko konfigurāciju tieši jūsu mājsaimniecībai!

Modulārā baterija, kas pielāgojama ikvienam

BYD Battery Box Premium ir unikāls modulārs enerģijas uzkrāšanas risinājums, kas jūs neierobežo nākotnei. To ir viegli papildināt, mainīt vai uzlabot, ja uzrodas tāda nepieciešamība. 

Integrētā savietojamība ar Fronius invertoru produktu klāstu nodrošina visuzticamāko Back-Up rezerves enerģijas funkciju. BYD Battery Box Premium, komplektā ar Fronius invertoru, ļaus Jums aizmirst par elektroenerģijas pārrāvumiem. 

Sazinieties ar mums lai noskaidrotu vispiemērotāko konfigurāciju tieši jūsu mājsaimniecībai!

Revolucionārs risinājums elektroauto īpašniekiem

Izmanto savu auto kā bateriju!

Spāņu uzņēmuma WallBox revolucionārais risinājums – divvirzienu uzlādes stacija!

WallBox Quasar piedāvā unikālu risinājumu, uzkrāt elektroenerģiju automašīnas akumulatorā, un pie vajadzības to izmantot mājas elektroapgādes nodrošināšanā. 

Uzlādes veids: Līdzstrāva (DC)
Savienojums ar elektroauto: CCS vai CHAdeMO
Uzlādes režīms: Mode 4
Izmēri: 350x350x150 mm (bez kabeļa)
Svars: 22 kg (bez kabeļa)
Kabelis/kontaktligzda: 5m kabelis
Uzstādīšanas vieta: pie sienas/podesta
Maksimālā jauda: 7.4 kW 
Strāvas ierobežošana: no 6A līdz 32A
Uzlādes stacijas statuss:  RGB LED / Krāsu ekrāns
Lietotāja identifikācija/interfeiss: Wallbox App, RFID, Sejas un žestu atpazīšana

Savienošanās ar uzlādes staciju: Bluetooth, WiFi, Ethernet, 3G un 4G savienojumi